Участь у проекті «Школа локальної демократії 2.0»

Дата: 26.10.2019 13:52

Протягом трьох днів, 23-25 жовтня 2019 р.,  у Тернополі розпочато роботу по реалізації  унікального освітнього проекту «Школа локальної демократії 2.0». В рамках навчання, в якому взяли участь представники  Антонінської територіальної громади, учасники мали змогу опанувати освітні інструменти для ефективної діяльності громади.

А саме: йшлося про те, як ефективно комунікувати представникам влади та громади, втілювати реформи та освоювати основні принципи прямої демократії, як основної складової статуту громади. Практичні заняття і домашні завдання ретельно перевірятимуться експертами проекту та будуть давати рекомендації та консультації по конкретній  ситуації у відповідній громаді .

Для  нас такі заходи є неймовірно цікавими  та корисними, а набутий досвід дасть можливість  покращити роботу громади.Фото без опису