МЕДИКИ АНТОНІН ОТРИМАЛИ НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ "RENAULT DUSTER"

Дата: 19.11.2019 08:21

Сьогодні, 19 листопада, у м. Хмельницькому відбулося урочисте вручення 20 легкових автомобілів марки "Renault Daster" представникам сільських амбулаторій області, в число яких ввійшла Антонінська селищна амбулаторія. Ключі від новенького авто завідуючій Антонінської АЗПМСМ Шерепенко О.С. передав в.о. голови Хмельницької ОДА Кальніченко В.І.

Даний автомобіль придбаний за рахунок державної субвенції - 500 тис. грн. при співфінансуванні з місцевого бюджету - 74,5 тис. грн. Також 25 тис. грн. з місцевого бюджету було спрямовано на процедуру першої державної реєстрації та постановки на облік автотранспорту.

Відтак наші лікарі мають можливість швидше добиратись до своїх пацієнтів, що значно вплине на оперативність та доступність надання медичної допомоги.