Семінар вчителів початкових класів

Дата: 20.02.2019 15:36

19 листопада 2019 року на базі Криворудківської гімназії  відбувся семінар-практикум «Діяльнісний та компетентнісний підхід до організації освітнього процесу в початковій школі» для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Антонінської  ОТГ. В організаційній частині семінару відбулася презентація закладу освіти, яку підготували учні гімназії та директор Мазур Л.Д. Методист  відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Наталія Герасимчук нагадала присутнім про особливості інтегрованого навчання, провела творчу майстерню за темою семінару.  Учасники семінару у практичній частині переглянули  ранкову зустріч у 1 класі (Зубатюк Ю.І.), уроки математики в 2 класі (Гаврилюк І.В.) та предмету «Я у світі» в  у 4 класі (Дубович О.І.). У підсумковій частині семінару вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Антонінської  ОТГ обмінялися досвідом роботи в світлі впровадження Концепції «Нова українська школа».