Проект «Створення туристично-рекреаційної зони «Сквер Потоцьких» у смт Антоніни Красилівського району Хмельницької області»

Дата: 18.12.2019 14:55

Триває робота над проектом «Створення туристично-рекреаційної зони «Сквер Потоцьких» у смт Антоніни Красилівського району Хмельницької області», який передбачає утворення нової місцевої туристичної локації та рекреаційної зони в селищі.

«Сквер Потоцьких» планується розмістити в центральній частині селища навпроти маєтку на території старої Каштаново-кленової алеї, яка і стане основою рекреаційної зони. Наразі маємо виготовлений генеральний план-креслення щодо майбутнього вигляду скверу.

Даний проект був поданий два роки тому на конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу та визнаний як такий, що успішно пройшов відбір та отримав фінансування.