Учні Антонінської школи мистецтв привітали вихованців Антонінської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат з днем Святого Миколая

Дата: 17.12.2019 15:04

16 грудня 2019 року викладачі та учні Антонінської школи мистецтв прийшли привітати вихованців Антонінської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат з днем Святого Миколая та подарувати свої музичні дарунки. Своїми вміннями поділилися з глядачами молодші учасники зразкового фольклорного гурту «Родовід», солісти та молодша вокальна група «Краплинки», сопілкарі – Кондратюк Богдан та Франчук Тимофій, юна гітарістка  - Соловійчук Олександра, баяніст – Коломієць Тарас, вокалістка – Коза Юлія. Ведучими свята були викладачі – Аблажей Владислав Павлович та Кулачук Інна Сергіївна. Глядачі мали змогу приймати активну участь в концерті, відгадуючи загадки та щиро підтримували маленьких артистів оплесками. Дякуємо за теплий прийом!