Семінар-практикум «Естетизація освітньо-виховного середовища як фактор мистецьких компетентностей здобувачів освіти»

Дата: 13.02.2020 15:42

12 лютого на базі Великоорлинської ЗОШ І-ІІ ст відбувся семінар-практикум для вчителів художньо-естетичного циклу на тему «Естетизація освітньо-виховного середовища як фактор мистецьких компетентностей здобувачів освіти».

Знайомство зі школою розпочалась з щирого привітання гостей учнів освітнього закладу.

У теоретичному блоці питань методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Лілія РИБАЧУК познайомила з технологією фасалітації як інноваційним методом, значенням та роллю фасилітованої дискусії у  формуванні мистецьких компетентностей на уроках художньо-естетичного циклу.

В практичній частині – учасники семінару були залучені до майстер-класів з предметів «Музичне мистецтво» та «Мистецтво», підготовленими вчителями Великоорлинської ЗОШ І-ІІ ст. Інною Кулачук та Юрієм Лобасом.

Присутні педагоги відмітили вдалий вибір теми, насичену робочу програму проведеного заходу.

Вчителі  мистецьких дисциплін, творчі педагоги були приємно вражені за високу підготовку та проведення змістовного та цікавого  семінару.Фото без опису