Куточок Європейського Союзу в Антонінській публічній бібліотеці

Дата: 23.03.2020 13:00

18 березня 2020 року в Антонінській публічній бібліотеці (відділ дитячої бібліотеки) облаштований Куточок Європейського Союзу "ЄС на книжковій полиці" від Представництва Європейського Союзу в Україні в рамках проєкту "Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні".

Куточок Європейського Союзу створений з метою отримати нові знання про Європейський Союз та його відносини з Україною, дізнатися більше про історію ЄС, його інституції та органи, а також ближче познайомитися з країнами - членами ЄС.

Окрім цього створений куточок дасть можливість користувачам нашої  бібліотеки підібрати літературу про Європейський Союз, а нам, бібліотекарям, користуватися відповідними інформаційними ресурсами, розвинути нові методи роботи з популяризації ЄС та євроінтеграції України.Фото без опису