Благодійна допомога медикам

Дата: 24.04.2020 16:07

Медичний персонал Антонінського пункту Красилівської підстанції Хмельницької станції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав благодійну допомогу від народного депутата України по 189 виборчому окрузі Олени Євгенівни Копанчук.

23 квітня помічник народного депутата Сергій Ткач та представник від обласного штабу партії «Слуга Народу» по 189 окрузі Юрій Маєвський передали допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту (комбінезони, захисні щитки та окуляри, респіратори фільтруючі, рукавички, антисептики, миючі засоби), а також бактерицидні лампи та термометр безконтактний.

Від імені медичних працівників та жителів Антонінської громади висловлюємо щиру вдячність народній обраниці та її команді за турботу та підтримку в такий нелегкий час боротьби з поширенням  COVID-19, коли особливо гостро відчувається потреба в засобах індивідуального захисту. Оскільки робота медичного персоналу є надзвичайно важливою та небезпечною.Фото без опису