Відвідали та привітали ветеранів Другої світової війни

Дата: 09.05.2020 13:57

8 травня, до 75-ї річниці Великої Перемоги представники компанії «Епіцентр Агро»:  заступник керівника Агро кластеру «Антоніни» Сергій Дунець, керівник земельного відділу Олексій Демків  та начальник відділу земельних ресурсів Костянтин Гебда відвідали ветеранів Другої світової війни: учасника бойових дій Лукіянчука Михайла Ларіоновича, учасника війни Пилип’юк Лідію Федорівну, а також вдів учасників війни: Бантус Надію Олександрівну, Липницьку Євдокію Федорівну, Гринюк Анастасію Онисимівну, Мартинюк Надію Василівну, Ляшук Лідію Іванівну, які мешкають на території Антонінської ОТГ, привітали їх зі святом та передали цінні подарунки.

Низький уклін ветеранам Другої світової війни і всім, хто не повернувся з фронту, хто не дожив до 75-ї річниці Великої Перемоги.

Ваш подвиг - безцінний, а наша вдячність – безмежна!