Привітали ветерана Другої світової війни

Дата: 08.05.2020 09:33

Сьогодні, напередодні Дня Перемоги, голова Красилівської районної ради Василь Пасічник, керуюча справами (секретар виконавчого комітету) Антонінської селищної ради Тетяна Олійник та в.о. старости Васьківчицького старостинського округу Анатолій Ковальчук відвідали та привітали з наступаючим святом ветерана Другої світової війни – учасника бойових дій Лукіянчука Михайла Федоровича в с. Васьківчики.

Адже саме ветерани заслуговують на особливу увагу та підтримку, оскільки їх з кожним днем, на жаль, залишається все менше і менше.  На сьогоднішній день, в Антонінській об’єднаній територіальній громаді залишився всього  один. Важливе значення має не стільки матеріальна підтримка, скільки людська доброта та повага.

У ході відвідин посадовці передали вітання від громади, поспілкувалися з ветераном, поцікавилися його проблемами та вручили цінні подарунки. Побажали добра, міцного здоров’я, миру і злагоди, а також подякували за стійкість і мужність, з якими колишні фронтовики пройшли крізь воєнні роки.