ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

Дата: 01.06.2020 09:31

Шановні учасники освітнього процесу Антонінської ОТГ!

Завершився ще один рік нашої спільної наполегливої праці задля навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Антонінської громади та Української держави!

Висловлюємо безмежну подяку Вам за щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, знання, віру в здібності й таланти наших дітей.

Бажаємо Вам здійснення всіх задумів, мудрості, здоровя та гарного  літнього відпочинку!

З повагою до Вас,

Наталія КОНДРАТЮК , голова Антонінської селищної ради,

Наталія КУЯН, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму

Атонінської селищної ради

Для усіх нас 2019/2020 навчальний рік був особливий, але  навчальні плани та програми успішно реалізовані.

Із закінченням  2019/2020 навчального року вітає Антонінський ліцей, опорний заклад Антонінської ОТГ

Відео доступне за посиланнямhttps://drive.google.com/file/d/1oEgVzSL7LmM4sRhx4evpxHQT-fqQ4u3v/view?usp=sharing