Вітаємо з Днем Національної поліції України!

Дата: 04.07.2020 09:21

Шановні поліцейські офіцери Антонінської громади та працівники Національної поліції України!

Від імені Антонінської об’єднаної територіальної громади та від себе особисто щиро вітаю Вас із професійним святом!

На Ваші плечі покладено благородне і відповідальне завдання — служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, підтримання громадського порядку та безпеки.

Дякую Антонінським поліцейським офіцерам громади – Юрію РОЖИКУ і Олександру КОВАЛЬЧУКУ та  працівникам Національної поліції за віддану службу українському суспільству та високий професіоналізм, щоденний ризик власним життям в ім’я захисту народу та кожного громадянина нашої громади!

Сердечно бажаю Вам високих професійних здобутків, міцного здоров’я, миру, родинного тепла Вам та Вашим близьким!

З повагою,

Антонінський селищний голова Наталія КОНДРАТЮК.