QR-коди – туристична новинка Антонін

Дата: 07.07.2020 09:04

З кожним днем все частіше цифрові технології проникають у буденне життя пересічного українця. QR-код вже давно став зручним та швидким способом отримання інформації. Антоніни теж не відстають від світових тенденцій та стараються запровадити щось цікаве та нове.

З липня 2020 року у селищі встановлено систему туристичних QR-кодів на дев’яти найцікавіших будівлях містечка, таких як:

• Головна (Західна) брама
  • Будинок брамного гауптвахту
  • Вілла укравління Цукрового заводу
  • Південна брама
  • Манеж
  • Гараж
  • Готель і «Базар»
  • Вілла над ставом
  • Возовня

Дані коди покликані допомогти туристу зрозуміти, що за старовинна будівля перед ним. Відсканувавши зображення, турист потрапляє на сторінку із інформацією та фото будівлі, яка знаходиться перед туристом. Також, на кожному зображенні є невеличка навігація, що вказує гостю, які ще споруди знаходяться поблизу та на що варто звернути свою увагу.

Сподіваємось, таке незначне нововведення сподобається не лише туристам, а й місцевим жителям. Дозволить краще пізнати або освіжити в пам’яті історію рідного селища. Все що для цього потрібно – смартфон!

Як скористатись QR – кодом?

Для цього можна використати програму Viber, або встановити будь-яку програму зчитування QR – кодів. Приклад використання Viber наведено у фото-інструкції нижче.