Формування нового освітнього простору Антонінського ліцею

Дата: 08.07.2020 16:08

Розпочинається реалізація  проєкту «Капітальний ремонт Антонінського ліцею Антонінської селищної ради Красилівського району Хмельницької області смт Антоніни, площа Графська, 16 (термомодернізація) (коригування)», який успішно пройшов конкурсний відбір в рамках  впровадження програми «Спроможна школа для кращих результатів».

Завдяки плідній роботі і постійній співпраці керівництва громади з депутатом Верховної Ради України Оленою Євгенівною КОПАНЧУК, вдалося спрямувати кошти з державного бюджету на реалізацію проекту, загальна кошторисна вартість якого становить 12,1 млн. грн.

Метою даного проекту є проведення капітального ремонту даху й фасаду та формування нового освітнього простору Антонінського ліцею, що в результаті створить комфортні умови навчального процесу, вирішить проблеми ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, зменшить витрати  на їх оплату, а також  покращить естетичний зовнішній вигляд закладу.