НОВІ ПАРТИ ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Дата: 07.08.2020 11:39

В закладах загальної середньої освіти  Антонінської ОТГ з’явилися нові меблі – перші класи  громади поповнилися учнівськими одномісними комплектами (парта і стілець).

Загальна вартість парт становить 65,9 тис. гривень. Купили їх за рахунок субвенції з державного бюджету на освітній простір для Нової української школи та співфінансування з місцевого бюджету у розмірі 17% від загальної вартості.

Нові парти для учнів є мобільними, безпечними та екологічними. Новітні модульні столи забезпечують можливість працювати колективно, але з індивідуальним місцем для кожної дитини. Учні матимуть можливість вільно пересуватися класом, трансформуючи свої робочі місця для групової та індивідуальної роботи.

До слова, цьогоріч у закладах загальної середньої освіти Антонінської громади навчатимуться 67 першокласників.