Огляд закладів освіти та культури Антонінської ОТГ

Дата: 22.08.2020 13:27

21 серпня 2020 року з метою встановлення рівня готовності закладів загальної середньої освіти та культури до роботи у 2020/2021 навчальному році було здійснено огляд закладів освіти та культури Антонінської ОТГ.

В усіх  закладах освіти  проведено поточні ремонти класних кімнат, коридорів, будівель та споруд, інженерних мереж, оновлено матеріальну базу, облаштовано прилеглі території. Значну увагу було приділено підготовці котелень, пічного опалення, проведено перевірку димоходів, систем опалення, водопостачання та інших інженерних мереж до роботи в осінньо-зимовий період. При проведенні поточних робіт виконувались малярно-побілочні роботи, ремонт штукатурки, стель, стін, частковий ремонт підлог, панелей, влаштування санвузлів.

Усі роботи було здійснено за рахунок коштів з місцевого бюджету.

За висновком комісії з перевірки готовності закладів загальної середньої освіти та культури до роботи у 2020/2021 навчальному році усі заклади освіти і культури громади готові до початку нового навчального року.