З Днем Незалежності, Україно!

Дата: 23.08.2020 13:39

Саме події 24 серпня 1991 року стали точкою відліку, з якої розпочалася вільна, суверенна Україна, народ якої став, нарешті, господарем на своїй землі.
Роки незалежності були насичені подіями радісними та наповненими горя, роки, які вимагали терпіння та мужності, роки, коли кращі сини і доньки нашої країни стали на її захист, а тисячі з них за її незалежність віддали своє життя. Незалежність та єдність України набули для нас особливого змісту. Дух патріотизму об’єднав людей різних національностей в єдину сучасну політичну націю. Націю, яка зможе вистояти у будь-яких випробуваннях – і переможе!
І сьогодні, нехай всі сподівання і надії справдяться, а над нашою державою засяє сонце миру!
Так буде, якщо всі ми докладемо зусиль для збереження та розбудови нашої рідної України! Кожному з вас я бажаю здоров’я, благополуччя та незламної віри в щасливу долю!
Зі святом нас, дорогі українці!