РЕМОНТ ДОРІГ ТРИВАЄ!

Дата: 04.09.2020 13:26

Розпочинається реалізація проєкту щодо ремонту автомобільного шляху державного значення Т 1804 Антоніни-Славута-Корець в рамках ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ "ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО". Даний проект передбачає поточні середні ремонтні роботи різних типів на ділянці дороги протяжністю - 9,3 км, ширина якої становить - 6 - 7 м, ширина узбіччя - 2 м та 340 м тротуару.

Передбачається укладання 2 шарів асфальту: 7 см вирівнювального пористого дрібно-зернистого асфальто-бетону і 5 см верхнього шару асфальту. Ділянки дороги, які мають гірший стан, попередньо всипаються щебенево-піщаною сумішшю - 10 см.

Також буде укріплене узбіччя,  нанесена нова дорожня розмітка та встановлені нові дорожні знаки.

Ремонтні роботи виконує ТОВ "СПІЛЬНЕ УКРАЇНО-НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОСТРАДА".

Реалізація даного проєкту стала для нас можливою завдяки сприянню народного депутата України по 189 округу Олени КОПАНЧУК.