ЯК ЗВУЧАТЬ ПАМ’ЯТКИ…

Дата: 20.09.2020 10:57

«Архітектура – це музика, що застигла у камені» Й.Гете

«Музика у камені» - новий мистецький проєкт запрошує у прекрасний світ архітектурних перлин Хмельниччини. Влаштування концертів класичної музики на території відомих архітектурних памяток є давньою традицією багатьох європейських країн.

У підтримку ідеї збереження культурної спадщини та спробі привернути увагу до проблеми руйнації архітектурних окрас краю, артисти Хмельницької обласної філармонії презентують масштабний концертний тур історичними місцями облаті.

Антоніни зі своєю вражаючою історією та спадком родини графів Потоцьких увійшли у список десяти міст учасників проєкту.

Так, 18 вересня 2020 року з дотриманням усіх карантинних вимог було проведено концерт Камерного оркестру Хмельницької обласної філармонії під орудою Тараса МАРТИНИКА та Олександра ДРАГАНА. Архітектурні памятки Антонін ожили в звучанні прекрасної класики, у тембрах інструментів та розкішних голосів.

Учні та вчителі Антонінської школи мистецтв, любителі інструментального музичного мистецтва та усі охочі мали змогу насолодитися сопрано та баритоном солістів та звучанням ніжної скрипки.