ВІТАЄМО!

Дата: 25.09.2020 18:04

Шановні працівники закладів дошкільної освіти !

Вітаємо вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля педагогів-дошкільників Антонінської громади, людей, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для дітей у дошкільному закладі в день радості та щастя!

Бути вихователем – високе покликання і глибока повага. Від мудрості вихователя, його терпіння і уваги до внутрішнього світу дитини залежить щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини.

Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

Бажаємо міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми. А життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

З повагою, селищний голова

Наталія КОНДРАТЮК,