Щиро вітаємо працівників позашкільної освіти з Днем позашкільника!

Дата: 26.09.2020 11:09

Вітаємо з професійним святом та висловлюємо щиру подяку за свій вклад у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освітипозашкільного навчання.

Кожен педагог-позашкільникце неповторна особистість, має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості в позаурочний час, здійснює виховання засобами високої культури та мистецтва

Позашкільна освіта розвиває здібності й таланти, здійснює патріотичне виховання, готує до життя в сучасних умовах. Гуртки та спортивні секції допомагають нашим дітям у розвитку особистості, їх самореалізації та професійному самовизначенні. Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає й формує українську юнь. Саме до вас біжать дітлахи не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно й корисно!

Бажаємо вам здоровя міцного, невичерпного таланту та творчості, завжди допитливих очей ваших вихованців та натхнення в праці!

З повагою, селищний голова

Наталія КОНДРАТЮК,