A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Антонінська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Вітаємо освітянську родину з успіхами!

Дата: 06.10.2020 14:55
Кількість переглядів: 188

Протягом року працівники закладів освіти демонстрували високий професіоналізм, вагомі успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління, сумлінну працю та відповідальність, добросовісне виконання посадових обовязків, досягли високої майстерності у професійній діяльності. З  нагоди Дня працівників освіти, Дня позашкілля, Всеукраїнського дня  дошкілля, Всеукраїнського дня бібліотек вчителі, керівники гуртків, викладачі, вихователі, бібліотекарі, обслуговуючий персонал закладів освіти і культури громади, усі ті, хто віддає своє серце дітям,  були нагороджені грамотами та подяками відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради.

На Дошку Пошани «Алея педагогічної слави» у 2020 році занесено колектив Антонінського ліцею.

Нагороджено спільними Подяками та преміями райкому Профспілки працівників освіти і науки та відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради:

Кондратюк Людмилу Степанівну – заступника директора з виховної роботи Терешківського ліцею

Сіркізюк Тетяну Миколаївну – практичного психолога Антонінського ліцею

Чорну Олену Василівну – голову ПК Закриницької гімназії

Рибачук Лілію Олександрівну – вихователя  ЗДО «Ромашка» смт Антоніни

Матвійчук Тетяну Василівну – бібліотекаря Антонінської публічної бібліотеки

Шпака Дмитра Миколайовича – оператора газової котельні Антонінської ДЮСШ

Нагороджено Грамотами відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради:

Ісрафілову Юлію Станіславівну, вчителя української мови та літератури Закриницької гімназії

Сидорук Таїсію Володимирівну, вчителя української мови та літератури, зарубіжної літератури, основ здоров’я Антонінського ліцею

Голотребчук Тетяну Леонідівну, вчителя початкових класів Антонінського ліцею

Мисько Аллу Миколаївну, вчителя фізкультури Антонінського ліцею

Скопюк Світлану Андріївну, вчителя математики, інформатики Антонінського ліцею

Гиляку Ларису Миколаївну, вчителя української мови та літератури Антонінського ліцею

Рабченюк Валентину Михайлівну, вчителя історії Антонінського ліцею

Синюка Валерія Анатолійовича, заступника директора з навчально-виховної роботи

Стратенюк Світлану Станіславівну, вчителя початкових класів Антонінського ліцею

Молодницьку Людмилу Петрівну, вчителя математики Антонінського ліцею

Кондратюк Аллу Михайлівну, вчителя географії, інформатики Великоорлинської ЗОШ І-ІІ ступенів

Луцюк Оксану Вікторівну, вчителя початкових класів Великоорлинської ЗОШ І-ІІ ступенів

Люлю Олександра Юрійовича, вчителя фізкультури Великоорлинської ЗОШ І-ІІ ступенів

Мусатюк Марину Олександрівну, вчителя англійської мови Великоорлинської ЗОШ І-ІІ ступенів

Підберезну Тетяну Володимирівну, викладача народної музики Антонінської школи мистецтв

Шмайлюк Альону Вікторівну, викладача декоративно-прикладного мистецтва Антонінської школи мистецтв

Ковальчук Юлію Валентинівну, викладача скрипки Антонінської школи мистецтв

Кондратюк Катерину Олександрівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Антонінської школи мистецтв

Первака Олександра Михайловича, керівника гуртка Антонінського БТДЮ

Панасюк Людмилу Василівну, завідувача Антонінською публічною бібліотекою

Вручено Подяки відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради:

Гамрецькій Тетяні Василівні, вчителю початкових класів Терешківського ліцею

Герасимчук Віті Іванівні, вчителю англійської мови Терешківського ліцею

Козацькій Марині Ігорівні, вчителю англійської мови Закриницької гімназії

Нагорному Сергію Олександровичу, вчителю фізкультури Закриницької гімназії

Мельнику Василю Васильовичу, вчителю фізкультури і історії Криворудківської гімназії

Дубович Олені Іванівні, вчителю початкових класів Криворудківської гімназії

Мироненко Марії Михайлівні, вчителю біології та хімії Великоорлинської ЗОШ І-ІІ ступенів

Глушенюк Інні Миколаївні, вчителю української мови та літератури, зарубіжної літератури Антонінського ліцею

Рожик Тетяні Іванівні, вчителю фізики та інформатики Антонінського ліцею

Стандарчук Людмилі Миколаївні, вихователю ЗДО «Ромашка» смт. Антоніни

Герасимчук Олені Броніславівні, вихователю ЗДО «Ромашка» смт. Антоніни

Луговець Надії Михайлівні, завгоспу ЗДО «Ромашка» смт. Антоніни

Комаровській Нелі Віталіївні, помічнику вихователя ЗДО «Ромашка» смт. Антоніни

Бартошук Ользі Іванівні, прибиральниці службових приміщень Антонінського ліцею

Венглюк Марії Миколаївні, прибиральниці службових приміщень Антонінського ліцею

Герасимчук Євгенії Несторівні, прибиральниці службових приміщень Антонінського ліцею

Данилюк Марії Францівні, прибиральниці службових приміщень Антонінського ліцею

Леонтюк Жанні Миколаївні, прибиральниці службових приміщень Антонінського ліцею

Петричук Катерині Вікторівні, медичній сестрі Антонінського ліцею

Герасимчуку Віктору Васильовичу, водієві Терешківського ліцею



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора