ВІТАЄМО!

Дата: 09.11.2020 15:46

Шановні колеги!

Щиро вітаємо з професійним святом працівників закладів культури Антонінської громади – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Працівники закладів культури – це колектив творчих, креативних, наполегливих хранителів української культури! Своєю плідною працею та силою духу ви робите великий вклад у розвитку громади, примножуєте її успіхи і досягнення..

Щиро вдячні вам за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Гордимося вашими здобутками та працею, талантом та відданістю!

Бажаємо вдячних цінителів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври!

З повагою, начальник відділу освіти, молоді, спорту,

культури і туризму Антонінської селищної ради

Наталія КУЯНФото без опису