Вітаємо переможців обласного заочного конкурсу учнівської молоді з історико-технічного стендового моделювання

Дата: 06.12.2020 15:10

З  02 по 13 листопада 2020 року  вихованці гуртків Антонінського БТДЮ брали участь в обласному заочному конкурсі  учнівської  молоді   з  історико-технічного  стендового  моделювання, який проходив на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Роботи гуртківців отримали призові місця у 5 номінаціях із 6:

категорія «Авіація»  – КОНУС Олександр за  роботу «Focke-Wulf  FW 189 A1»  (Диплом II ступеня)

категорія «Бронетехніка» - ХАБУДА Денис за роботу «Type 4 Ka-Tsu - бронетранспортер-амфібія».» (Диплом II ступеня).

категорія «Транспортні засоби» - НЯНЬЧУР Мирослав за роботу «M1001  MAN 8×8 tractor» (Диплом ІІ ступеня)

категорія «Флот» -  ІВАНЧУК Богдана за роботу «Запорізька Чайка» (Диплом ІІІ ступеня)

категорія «Інша техніка» - БАРТАШУК Олександр за роботу «Промисловий паровоз серії 9П» (Диплом ІІІ ступеня).

Вітаємо гуртківців та їхнього керівника Олександра ПЕРВАКА із перемогою. Бажаємо творчих успіхів та наснаги.