Вітаємо переможців заочного конкурсу презентацій «Моя громада і Я»

Дата: 10.12.2020 21:22

Вітаємо переможців заочного конкурсу презентацій «Моя громада і Я», вихованців гуртка «Юні екскурсоводи» Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва (керівник О. МИКОЛІВ), які отримали І місце на другому етапі конкурсу, що проводився в рамках реалізації комплексного профорієнтаційного проєкту «Успішна молодь – успішна громада»  Красилівським районним центром зайнятості на основі орієнтовного плану заходів Хмельницького обласного центру зайнятості, та ІІІ місце в обласному етапі конкурсу презентацій «Моя громада і Я».

На конкурс були представлені презентації, в яких автори  відобразили соціальний, культурний та економічний розвиток громади та власні думки на задану тему. Журі відзначило підвищення громадської та суспільної активності школярів,  композиційну цілісність робіт переможців конкурсу, а також нагородили грамотами та цінними подарунками вихованців гуртка Антонінського БТДЮ.