ТИЖДЕНЬ БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 11.12.2020 19:29

Підходить до завершення Тиждень благоустрою. Хоч погодні умови були не занадто сприятливими, проте спільними зусиллями зробити вдалось багато. Колективи селищної ради, Відділу освіти, молоді, спорту культури і туризму, КП «Комунальник» активно працювали на прибиранні територій населених пунктів громади  від опалого листя. Підтримали акцію і підприємці, прибравши території, прилеглі до магазинів. Усі разом, дружно, з ентузіазмом!

В рамках Тижня благоустрою було ліквідовано ряд стихійних смітників, в тому числі вивезено сміття з прилеглої до кладовища території. А також впорядковано сміттєзвалища твердих побутових відходів.

Шановні жителі нашої громади! Не будьмо байдужими до проблем території, де ми живемо. Адже чисте довкілля – наше здоров’я. Кожен з нас може підтримувати чистоту на своєму обійсті та біля нього, на вулиці, в селищі та загалом в громаді. Тільки спільними зусиллями ми можемо досягти позитивних результатів і здоров’я наступних поколінь!