Дата: 21.01.2021 09:28

Антонінська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора у відділі з питань організації надання адміністративних послуг Антонінської селищної ради.

Вимоги конкурсу

• Наявність громадянства України.
  • Вільне володіння державною мовою.
  • Наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра.
  • Наявність стажу служби в органах місцевого самоврядування, державної служби або стажу роботи  в інших сферах не менше трьох років.
  • Знання чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування.
  • Володіння персональним комп’ютером у режимі користувача.
  • Володіння інформаційно-комунікаційними технологіями, правилами ділового етикету, методикою ведення діловодства.

Оплата праці згідно з штатним розписом.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку (форма П-2ДС);

- дві фотокартки розміром 4х6 ;

- копію документа про освіту із додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового рівня;

- копія паспорта, ідентифікаційного номера;

- копію військового квитка для військовозобов'язаних.

Документи приймаються протягом одного місяця з дня публікації оголошення за адресою: смт Антоніни пл.Графська, 6, Красилівського району Хмельницької області.  Тел.. для довідок 5-12-67.