Хмельницька область, Хмельницький район

Запрошуємо відвідати виставку картин!

Дата: 22.01.2021 15:52

21 січня в Антонінському Будинку культури за ініціативи Івана КУХТИ, місцевого депутата та власника Вілли над ставом, відбулась виставка картин. Свої роботи презентували студенти та випускники Харківської Державної Академії дизайну та мистецтв.

Зимова подорож митців розпочалась з Харкова. Далі вони відвідали с.Воловець Закарпатської області, здійснили похід на гору Плай, надихнулись красою природи і продовжили подорож до Антонін. В селищі зупинились у віллі над ставом. Саме у цій будівлі митці почали творити, адже чудові краєвиди, архітектурні споруди та історичні Антоніни дали поштовх до створення чудових витворів мистецтв.

Протягом місяця кожен бажаючий може відвідати виставку та насолодитися виглядом чудових пейзажів.

З 25 січня виставка перенесена до актової зали Антоніського БТДЮ ( 2-й поверх)