A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Антонінська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Вітаємо з досягненнями!

Дата: 28.01.2021 14:42
Кількість переглядів: 41

Карантин не привід для відпочинку для юних і талановитих здобувачів освіти Антонінської школи мистецтв, які активно займаються дистанційно з викладачами та беруть участь у онлайн-конкурсах.

Маємо чудову нагоду вітати їх з творчими здобутками. Тож вітаємо і бажаємо викладачам та учням Антонінської школи мистецтв подолання нових творчих вершин та заслужених нагород за свої старання!

 

Всього участей  - 150,  перемог - 33

 Здобули перемоги:  в Міжнародних конкурсах – 14,    Всеукраїнських- 10, обласних - 4,     Регіональних – 3,    Відкритих -2

 

      V Міжнародний фестиваль-конкурс «Soloviov Art»:

 -Молодша вокальна група «Краплинки» (викладач Кондратюк К.О.) – ІІ місце;

 - Юрчук Руслана (викладач Кондратюк Н.Г.) – ІІ місце;

 - Кирилова Олександра (викладач Кондратюк Н.Г.) – ІІІ місце;

 - Зразковий дитячий фольклорний гурт «Родовід» (викладач Підберезна Т.В.) –

 І місце;

 - Коломієць Тарас (викладач Кулачук І.С.) – ІІІ місце.

 

       International onlain competition of children and  youth creativity Home creation, Rumburk, Czech Republik:

  • Загаєвська Софія  - дипломант
  • «La Cvart music festival – Dance music» (16-20.10. 2020):
  • Дует у складі Франчук Тетяни та Ковальчук Юлії Валентинівни  - дипломант

 

     ІІ Всеукраїінський фестиваль-конкурс «Сузір’я Звягеля» (01. 03.  2020 р.):

  • Булківська Софія (викладач Волицька Є.Ю.) – Гран-Прі;
  • Загаєвська Софія ( викладач Волицька Є.Ю.) – Гран-Прі;
  • Кирилова Олександра (викладач Кондратюк Н.Г.) – І місце;
  • Юрчук Руслана (викладач Кондратюк Н.Г.) – І місце;
  • Молодша вокальна група «Краплинки» (викладач Кондратюк К.О.) - ІІ місце;

 

      Всеукраїнський дистанційний інтернет фестиваль-конкурс «Щедрику-Ведрику» збирає зірочки 2020:

  • Молодша група зразкового фольклорного гурту «Родовід» (викладач Підберезна Т.В.)  - І місце;
  • Войтюк Вікторія (викладач Ковальчук Ю.В.) – І місце;
  • Косунець Софія (викладач Волицька Є.Ю.) – І місце;
  • Середня група зразкового фольклорного гурту «Родовід» (викладач Підберезна Т.В.) – ІІ місце
  •  

            Обласний багатожанровий дистанційний конкурс «Я Артист» 2020;

  • Кондратюк Ольга (викладач Ковальчук Ю.В.) – ІІІ місце;
  • Франчук Тетяна (викладач Ковальчук Ю.В.) – ІІ місце;
  • Войтюк Вікторія  (викладач Ковальчук Ю.В.) – дипломант

 

        Всеукраїніський фестиваль-конкурс мистецтв «Мелодія моєї мрії»:

  • Ярошенко Єлизавета (викладач Кондратюк Н.Г.) – ІІ місце

 

        Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «Зореграй»:

  • Ярошенко Єлизавета (викладач Кондратюк Н.Г.) – І місце

 

        Виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»:

  • Ляшук Антоніна (викладач Шмайлюк А.В.) – І місце

 

         VIII Національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2020» від компанії Тойота:

  • Учні класів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва 42 учасника

 

       Міжнародний дистанційний онлайн конкурс юних піаністів серед учнів початкових мистецьких навчальних закладів «Львів – Каваї – карантин 2020»:

  • Загаєвьска Софія (викладач Волицька Є.Ю.)  – диплом учасника

 

        VII Міжнародний професійний продюсерський багатожанровий конкурс «Україна-Європа» (02.11.2020):

  • Юрчук Руслана (викладач Кондратюк Н.Г.) – ІІІ місце;
  • Загаєвська Софія (викладач Волицька Є.Ю.) – ІІІ місце.

 

       VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Talent Fest» :

 -Молодша вокальна група «Краплинки» (викладач Кондратюк К.О. - І  місце

       VIІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Talent Fest» :

  • Кирилова Олександра (викладач Кондратюк Н.Г.) – ІІ місце;
  • Булківська Софія (викладач Волицька Є.Ю.) – ІІ місце.

 

       Регіональний онлайн-конкурс юних вокалістів «Перлинкове намисто» 2020:

  • Зразковий дитячий фольклорний гурт «Родовід» (викладач Підберезна Т.В.) – І місце;
  • Подоляк Софія (викладач Підберезна Т.В.) – ІІ місце;
  • Молодша вокальна група «Краплинки» (викладач Кондратюк К.О.) – ІІІ
  • Тріо у складі Войтюк Вікторії, Кондратюк Дар’ї та Киричук Вікторії (викладач Підберезна Т.В.) – дипломант;
  • Дует у складі Загаєвської Софії та Ярошенко Єлізавети (викладач Підберезна Т.В.) – дипломант;
  • Молодша група зразкового дитячого фольклорного гурту «Родовід» (викладач Підберезна Т.В.) – дипломант;
  • Середня група зразкового дитячого фольклорного гурту «Родовід» (викладач Підберезна Т.В.) – дипломант;
  • Дует у складі Сивець Ірини та Рабченюк Дарини (викладач Підбезна Т.В.) – дипломант.

 

        Перший Відкритий дистанційний виконавський конкурс «Український Ренесанс» (20.11.2020 р.)

  • Кондратюк Ольга (викладач Ковальчук Ю.В.) – ІІІ місце;
  • Франчук Тетяна (викладач Ковальчук Ю.В.) – дипломант;
  • Лещинський Любомир (викладач Колодзінський О.Б.) – ІІІ місце.
  •  

        «La Cvart music festival – Beethoven`s music»:

  • Франчук Тетяна (викладач Ковальчук Ю.В.) – дипломант

 

     Всеукраїнський конкурс «Об’єднаймося ж, брати мої»:

  • Мальчевська Анна (викладач Боцюн О.В.) – дипломант;
  • Нікітюк Анна, Криворучко Вікторія, Шмайлюк Яна, Рівна Анастасія  - учасники.     

 

         І Всеукраїнський інтернет-конкурс живопису «Натхнення»:

  • Учні класу декоративно-прикладного мистецтва (викладач Шмайлюк А.В.) – 12 учасників

                                                                

        Всеобласний творчий онлайн-конкурс до Дня Св.Миколая «Розкрий свій талант для Святого Миколая»:

  • Учні класів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (викладачі Боцюн О.В. та Шмайлюк А.В.) – 24 учасника

 

       Конкурс дитячого малюнка під гаслом «Україна Майбутнього» за підтримки народного депутата О. Шевченка:

  • Учні класів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (викладачі Боцюн О.В. та Шмайлюк А.В.) – 18 учасників

 

       Міжнародний фестиваль «Golden Time»:

  • Шмайлюк Альона Вікторівна – ІІ місце (номінація «малювання»);
  • Шмайлюк Альона Вікторівна – ІІІ місце (номінація «мистецтво та ремесла»)

 

      ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «SOLOVIOV ART»:

  • Дует «Anima» (Войнаровський В.В. та Кондратюк К.О.) – І місце

 

      Дистанційний міжнародний фестиваль-конкурс «Осінній ЗлатаФест Золоті Таланти України»:

  • Войнаровський Валентин Васильович- супер Гран-Прі

 

    Обласна виставка художніх творів викладачів мистецьких шкіл (29 травня 2020 р.):

  • Боцюн Оксана Василівна (номінація «образотворче мистецтво») - переможець



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора