Фотовиставки до Дня Соборності України: “Україна – це ми!”. Вітаємо переможців місцевого рівня конкурсу!

Дата: 26.01.2021 13:59

Завершився місцевий етап фотовиставки до Дня Соборності України: “Україна – це ми!”, яка проводилась з метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та розкриття нових юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни.

На фотовиставку надійшло 20 фотоматеріалів від 6 закладів загальної середньої освіти громади.

На конкурс приймалися чорно-білі та кольорові фотографії, які мали містити зображення за тематикою “Україна – це ми!”. Розмір фотографій 15х21 см. До кожної фотографії додавалося привітання до Дня Соборності України іншим учасникам фотовиставки.

Журі конкурсу визначило переможців та лауреатів фотовиставки. Світлини, автори яких стали переможцями місцевого етапу, візьмуть участь у обласному етапі фотовиставки.

Конкурсні роботи відзначалися художньою виразністю, оригінальністю, якістю виконання, побудовою композиції та відображали повне розкриття теми та ідеї фотороботи.

Представляємо вашій увазі роботи переможців місцевого рівня:

Федини Юлії, Сільвеструк Аліни здобувачок освіти Кременчуківського ліцею, керівник Артур Молодецький.

Скопюка Владислава, здобувача освіти Антонінського ліцею, керівник Леся Суха.

Дякуємо юним фотоаматорам та їх керівникам за активну участь у фотоконкурсі та якість проробленої роботи.