Вдосконалюємо знання щодо написання грантових проєктів

Дата: 04.02.2021 20:20

Сьогодні представники Антонінської громади на чолі з селищним головою Анатолієм ОЦАЛЮКОМ прийняли участь у семінарі «Інструменти залучення ресурсів для розвитку громади», яке відбулось у Красилівській міській раді, та було проведено  Хмельницькою обласною радою спільно з Агенцією регіонального розвитку.

У заході взяли участь голова обласної ради Віолета Лабазюк, директор Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Катерина Савчук, Красилівський міський голова Ніла Островська, а також голови та представники Теофіпольської, Заслучненської та Щиборівської територіальних громад.

Катерина Анатоліївна ознайомила присутніх з типами та джерелами ресурсів розвитку громади, а також розкрила основні моменти щодо написання проектних заявок та навела приклади успішно реалізованих проєктів.

Варто зазначити, що залучення позабюджетних ресурсів є особливо актуальним в сучасних умовах, оскільки дозволяє розвивати громаду, при цьому заощаджуючи бюджетні кошти.