Разом – ми сила!

Дата: 10.02.2021 20:34

Цей тиждень видався багатим на справжні зимові дні. На радість аграріям та щастя дітям випало чимало снігу. Проте така велика кількість опадів несе за собою низку проблем для громади. Місцевій владі необхідно надзвичайно швидко відновити паралізований рух транспорту та пішоходів.

Радує те, що в цій ситуації влада не залишилась віч-на-віч з проблемою. На допомогу прийшли агровиробники. Спільними зусиллями вдалося оперативно справитись із ситуацією та розчистити основні  дороги від снігових заметів.

Звісно, таку велику кількість доріг в усіх   населених пунктах нашої громади, а їх у нас уже 34, одночасно обслугувати неможливо. Проте  поступово вулиці прогортають. Також завдячуючи небайдужим жителям, місцева влада отримує інформацію про ділянки, які потребують розчищення. На даний час техніка продовжує працювати.

Висловлюємо щиру вдячність всім активним громадянам! Адже громада – це ми! І від нашої згуртованості залежить оперативне вирішення нагальних проблем.