Привітання селищного голови з Днем учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 09:28

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Шановні ветерани війни в Афганістані,

члени сімей воїнів-афганців!

15 лютого – дата виведення радянських військ з Афганістану – стала днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни, але час не може викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнені у солдатські шинелі.

Ви, шановні друзі, як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, і, як ніхто, вмієте цінувати сьогоднішній день, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Висловлюю щиру подяку всім ветеранам трагічної афганської війни та українським воїнам-миротворцям за відвагу, доблесть, вірність присязі і честі.      Зичу всім міцного здоров’я, миру, щастя й добра.

З повагою,

Антонінський селищний голова