Нарада з представниками Красилівської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Хмельницький області

Дата: 24.02.2021 11:08

23 лютого 2021 року об 11.00 в приміщенні Антонінського Будинку творчості відбулась нарада з представниками органів влади та працівниками Красилівської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Хмельницький області на чолі з  начальником інспекції Олексієм ШИШИНИМ. До засідання долучились місцеві підприємці та  представники сільськогосподарських формувань.

В ході  наради було висвітлено питання своєчасної і повної сплати податків до бюджету, легалізації найманих працівників, оформлення документів на земельні ділянки, а також консультування підприємців щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Адже, від прозорості ведення бізнесу на території нашої громади залежить наповнення її бюджету, що в свою чергу дає можливість для повноцінного її соціально-економічного розвитку. І тільки об’єднавши зусилля ми можемо досягти процвітання нашої територіальної громади та добробуту її мешканців!