Неймовірний візит в Антоніни

Дата: 25.02.2021 21:11
Кількість переглядів: 2011

Сьогодні, у прекрасний сонячний день в Антоніни завітали Поважний Посол Республіки Польща в Україні пан Бартош Ціхоцький та Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярцінські.
Голова громади  Анатолій Оцалюк  та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Наталія Куян  зустріли шановних гостей біля Головних Західних воріт. Була проведена оглядова екскурсія по палацово-парковому комплесі і в "Музеї Потоцьких" Антонінського Будинку культури. Поринули у вирій історії та цікавих фактів з життя родини Потоцьких та їхньої резиденції. Вразили також відвідувачів різноманітний стиль кожного історичного будинку.
Гадаю, що надовго залишаться чудові, незабутні спогади від екскурсії. І поважні гості ще не раз до нас завітають.