РОБОЧА НАРАДА ЗІ СТАРОСТАМИ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

Дата: 03.03.2021 17:20

Сьогодні під керівництвом Антонінського селищного голови Анатолія ОЦАЛЮКА відбулась робоча нарада  за участю  заступників селищного голови, начальника відділу земельних відносин  та старост сіл.

Селищний голова звернув увагу на організацію заходів щодо проведення благоустрою у населених пунктах, здійснення відповідних робіт щодо забезпечення населення громади якісною питною водою, вирішення проблем щодо вуличного освітлення, благоустрою кладовищ, забезпечення всіх сіл територіальної громади інтернет-зв’язком, пільгового перевезення та інші питання соціально-економічного розвитку території Антонінської громади.

Кожен староста доповів присутнім про проблемні питання свого старостинського округу та отримав слушні поради та пропозиції щодо їх вирішення.

Очільник громади підвів підсумки наради та доручив заступникам і старостам сіл на черговому засіданні доповісти  про виконання завдань робочої наради та закликав присутніх до конструктивної праці і виважених рішень.