Привітання селищного голови зі святом Весни!

Дата: 08.03.2021 05:00

Дорогі жінки!

Сердечно вітаю  вас із чудовим святом Весни – Жіночим днем 8 Березня!

Усе найдорожче, що є у нашому житті, пов’язане з жінкою - ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки!

Саме ви нам даруєте такі гарні відчуття, як почуття батьківства, щастя, радості, надії, кохання.

І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі.

Бажаю вам здоров'я, нев`янучої молодості, радості, краси. Хай буде спокій і достаток у ваших сім`ях, хай сонце завжди зігріває ваші душі, а вдома та на роботі зустрічають розуміння і підтримка чоловіків.

Бажаю тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття. Будьте красиві, щасливі, даруйте усмішки, радійте та отримуйте незабутні враження.  Ви – чарівні!

Дорогі жінки, нехай  тепло весни оселиться у ваших домах і душах, краса природи надихає, а початок весни символізує початок чогось прекрасного у вашому житті!

Зі святом вас!!!

З повагою,