В Антонінській публічній бібліотеці привітали поета Миколу Коломійця з 80-річчям

Дата: 13.03.2021 09:22

12 березня 2021 року в Антонінській публічній бібліотеці відбулася зустріч з нагоди відзначення 80-ї річниці від дня народження місцевого поета Миколи Коломійця. Під час заходу Микола Іванович поділився спогадами про дитинство та юність, розповів про творчий шлях в літературі, згадав цікаві миті своєї біографії.

Ювіляра привітали викладачі Антонінської школи мистецтв та здобувачі освіти Антонінського ліцею. З уст присутніх звучали рядки поезії Миколи Коломійця, лунали пісні написані на поезію митця. Катерина КОНДРАТЮК, викладачка Антонінської школи мистецтв, яка є композитором пісень ювіляра, подарувала пісню «Летять журавлі у мої Антоніни».

Захід завершився побажаннями подальшого творчого успіху, невичерпної енергії та «Многая літ» у виконанні викладачів Антонінської  школи мистецтва Лілії МОРДИНСЬКОЇ та Катерини КОНДРАТЮК.