Вітаємо здобувачів освіти Антонінської територіальної громади

Дата: 25.03.2021 23:10

У грудні 2020 року Хмельницьким обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді було проведено щорічний Всеукраїнський заочний конкурс «Новорічна композиція».

На конкурс було подано роботи у чотирьох номінаціях. Грамотою за ІІІ місце в номінації «Новорічна композиція» нагороджено дитяче юнацьке об'єднання «Дивоцвіт» Терешківського ліцею, керівник Світлана БЕНЕДА. Грамотами за участь нагороджено: в номінації «Стилізована ялинка» за роботу «Новорічна красуня» здобувачів освіти Антонінського ліцею Іванну КУДЛАЙ та Валентину ДЗІХ, керівник Світлана СКОПЮК, в номінації «Новорічний вінок» за роботу «Казка новорічної ночі» вихованку гуртків Антонінського БТДЮ Ольгу ДЯЧУК, керівник Тетяна ПЕРВАК.