Атестація працівників закладів освіти і культури громади

Дата: 05.04.2021 17:26

31 березня та 1 квітня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради, де було проведено атестацію педагогічних працівників закладів освіти та працівників закладів культури Антонінської громади.

Атестаційною комісією було розглянуто питання відповідності займаним посадам та присвоєння кваліфікаційних категорій 27 педагогічним працівникам закладів дошкільної та загальної середньої освіти і 23 працівникам закладів культури громади.

Під час атестації характеризувалась навчальна, організаційна,  методична, виховна і громадянська робота працівників освіти і культури.

За результатами атестації у 2021 році:

- 23 працівники культури відповідають займаній посаді;

- присвоєно вищу кваліфікаційну категорію 3 педагогічним працівникам;

- підтверджено раніше присвоєну вищу кваліфікаційну  категорію 19 вчителям;

- присвоєно звання «старший вчитель» 1 педагогу;

- підтверджено раніше присвоєне педагогічне звання «старший вчитель» 5 педагогам;

- проатестовано на відповідність займаній посаді як керівника закладу освіти  3 директори закладів загальної середньої освіти та 4 директори закладів дошкільної освіти.

Вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації! Творчих здобутків Вам у подальшій професійній діяльності!