Вітаємо переможців Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Сузір’я Звягеля»

01 березня 2020 року в м. Новоград – Волинський відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Сузір’я Звягеля». Представляти Антонінську школу мистецтв поїхали учні класу «фортепіано» (викладачі Кондратюк Н.Г. і Волицька Є.Ю. ) та молодша вокальна група «Краплинки» (викладач Кондратюк К.О.). На фестивалі були представлені різноманітні номінації та учасники з багатьох областей та міст України. Оцінювало конкурсантів компетентне журі. Наші учні зуміли на високому рівні продемонструвати свої уміння та отримати високі оцінки від журі. В результаті: Загаєвська Софія та Булківська Софія – Гран – Прі; Кирилова Олександра та Юрчук Руслана – І місце; молодша вокальна група «Краплинки» - ІІ місце. Вітаємо учнів та викладачів з таким високим результатом та бажаємо подальших перемог!

13:48 02.03.2020

МАСЛЯНУ ВІДСВЯТКУВАЛИ, ВЕСНУ ЗАКЛИКАЛИ В АНТОНІНСЬКІЙ ОТГ

Масляна — стародавнє слов’янське свято, яке проводили за сім тижнів до Великодня. Масляна — це веселі проводи зими, осяяні радісним очікуванням близького тепла, весняного оновлення природи. Неодмінний атрибут масляної — млинці – мають ритуальне значення: круглі, рум’яні, гарячі — вони являють собою символ сонця, яке все яскравіше розгоряється, подовжуючи дні.

12:38 02.03.2020

Турнір з футзалу «Кубок організацій»

22 лютого 2020 року на базі Антонінської ДЮСШ відбувся турнір з футзалу «Кубок організацій», присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Призерами турніру стали команди «ДЮСШ – 1» - перше місце, «Мисливці» - друге місце, «ДСНС» - третє місце, «ДЮСШ – 2» - четверте місце.

10:28 23.02.2020

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!»

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, в приміщенні Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся фестиваль-конкурс читців «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській», присвячений 206-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

10:05 22.02.2020

Заходи вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели пам’яті»

20 лютого 2020 року у селищі Антоніни було проведено акцію вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели пам’яті». На алеї перед Антонінським Будинком творчості дітей та юнацтва розвішали білих паперових ангелів, як  свідків розстрілу мирних людей на Майдані, поруч із плакатом, на якому зображені фото Героїв. Виготовили ангели гуртківці Антонінського БТДЮ. Речі, що стали символом боротьби: будівельна каска, шини – покликані нагадати жителям про криваві сторінки історії Революції Гідності. Маємо шанувати загиблих Героїв, не забувати про їхній подвиг і маємо тут, разом, відчути підтримку одне одного. Наш великий сум і вдячність… Вічна пам'ять Героям!

10:14 21.02.2020

СЕМІНАР У ЗАКРИНИЦЬКІЙ ГІМНАЗІЇ

18 лютого на базі Закриницької гімназії відбувся семінар-практикум директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ на тему «Формування розвивального освітнього середовища закладу освіти».

14:02 19.02.2020

Захід з нагоди вшанування воїнів-інтернаціоналістів

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Саме пам'ять про страшні події цієї війни збирає щороку в лютому воїнів-інтернаціоналістів нашої громади. З метою гідно вшанування пам'яті простих солдатів, учасників афганської війни, подвиг яких є гідним прикладом для патріотичного виховання теперішніх та прийдешніх поколінь, 14 лютого, у Антонінському Будинку культури відбувся  захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15:52 15.02.2020

Семінар-практикум «Естетизація освітньо-виховного середовища як фактор мистецьких компетентностей здобувачів освіти»

12 лютого на базі Великоорлинської ЗОШ І-ІІ ст відбувся семінар-практикум для вчителів художньо-естетичного циклу на тему «Естетизація освітньо-виховного середовища як фактор мистецьких компетентностей здобувачів освіти».

15:42 13.02.2020

Участь у Проекті «Школа локальної демократії 2.0.».

Команда Антонінської ОТГ взяла участь в трьох сесіях  проекту «Школа локальної демократії 2.0.», який реалізовувався громадською організацією «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» спільно з  Тернопільським регіональним відділенням «Асоціація міст України» за підтримки фонду NED.

10:24 13.02.2020

Збір лідерів учнівського самоврядування

7 лютого 2020 року на базі Антонінського БТДЮ було організовано та проведено збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування  закладів загальної середньої та позашкільної освіти Антонінської ОТГ. Метою збору були обмін досвідом роботи органів учнівського самоврядування, активізація роботи комісій та проведення школи управлінської майстерності для лідерів.

14:55 09.02.2020