Творчий звіт зразкового фольклорного гурту «Родовід»

16 травня 2018 року, в приміщені Антонінського будинку культури,  відбувся звітний концерт зразкового фольклорного гурту «Родовід». Це щорічне свято відбувається завдяки старанням та наполегливості керівника колективу – Підберезної Тетяни Володимирівни. На цей раз  до них приєдналися ще й наймолодші учасники - вихованці дитячого садочка та першокласники, які вже цього року влились в цей дружній колектив.

13:07 31.05.2018

Другий обласний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

17 травня у місті Старокостянтинів відбувся другий обласний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. У цікавій та творчій боротьбі заклади загальної середньої освіти Антонінської ОТГ представляла команда  «Спалах» Антонінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

15:06 20.05.2018

Повернулись з перемогою!

12 травня 2018 року у місті Хмельницькому відбулась відкрита першість ДЮСШ №1 з гандболу серед юнаків 2001-2002 року народження та молодших, присвячена Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

14:34 14.05.2018

Спортивні змагання з легкої атлетики та «Козацький гарт»

З метою залучення учнів до занять спортом, прищеплення навичок здорового способу життя, організації змістовного дозвілля та виявлення спортивно обдарованих дітей 04 травня 2018 року на базі Антонінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. було проведено районні змагання з легкої атлетики та фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт». У турнірі взяли участь команди 6 закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ.

14:00 14.05.2018

Заходи з нагоди відзначення 60-річчя від дня народження місцевої поетеси Катерини Куян.

11 травня відбулися заходи з нагоди відзначення 60-річчя від дня народження місцевої поетеси Катерини Куян. Поетичні читання, присвячені пам’яті Катерини Куян, проводяться вже не вперше, але цього річ вони особливі, ажде 14  травня  2018 року їй би виповнилось  60 років.  З цього приводу було розроблено низку  заходів для вшанування світлої пам’яті Катерини  Куян, а саме: панихида у с. Ключівка, покладання квітів до могили К.Куян, Куянівські читання «Своє життя сплела у рядках» на базі Антонінського Будинку культури.

14:59 13.05.2018

Вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом у Другій Світовій війні

У ці травневі свята в усіх селах Антонінської громади пройшли урочисті заходи щодо вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом у Другій Світовій війні. Традиційно відбулися мітинги-реквієми «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!» біля пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам, покладання квітів та вінків до меморіалів, могил Невідомого солдата, концертні програми «Збережемо пам'ять про подвиг земляків», панихиди за загиблими.

14:49 11.05.2018

Будівництво зовнішньої мережі водопостачання в селі Велика Медведівка Красилівського району Хмельницької області

На кінець в селі Велика Медведівка Красилівського району Хмельницької області розпочалися капітальні роботи по будівництві зовнішньої мережі водопостачання села для забезпечення господарсько-побутових потреб населення, підрядником яких є Яненко Леонід Володимирович.

11:15 11.05.2018

Вітаємо учнів Антонінської дитячої музичної школи з перемогою в ІІІ відкритому регіональному конкурсі юних виконавців на духових та ударних інструментах «Поділля Brass Fest 2018»

4 травня 2018 року в м. Кам’янці – Подільському відбувся  ІІІ відкритий регіональний конкурс юних виконавців на духових та ударних інструментах «Поділля Brass Fest 2018». Учні Антонінської дитячої музичної школи Гнатюк Андрій та Лещинський Любомир (клас «труби» викладача Колодзінського О. Б.) також взяли участь у конкурсі. Як результат: Лещинський Любомир – диплом ІІІ ступеню, Гнатюк Андрій – диплом за участь. Вітаємо наших учнів та бажаємо їм нових перемог!

13:50 08.05.2018

Учениця Антонінської дитячої музичної школи Венглюк Наталія стала дипломантом ХІІ Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців української народної музики «З народного джерела»

3-4 травня 2018 року в м. Рівне пройшов ХІІ Всеукраїнський конкурс молодих виконавців української народної музики «З народного джерела». Учениця Антонінської дитячої музичної школи, солістка зразкового фольклорного гурту «Родовід», Венглюк Наталія, стала дипломантом конкурсу. Вона вразила всіх присутніх чистотою інтонування, манерою виконання та вмінням передати образ у кожній пісні. Бажаємо їй не зупинятися на досягнутому, працювати ще краще, адже кожен новий  конкурс, фестиваль – це досвід, це ще одна сходинка, яку потрібно подолати для того, щоб мати високий професійний рівень у майбутньому! Також дякуємо організаторам конкурсу за чудовий майстер клас від Максима Бережнюка, який представив більше 60 інструментів (а повністю його колекція налічує більше 100) та продемонстрував віртуозне володіння майже кожним із них.

13:35 08.05.2018