ЗБИРАЮ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ. НАСКІЛЬКИ ОБОВ’ЯЗКОВО Є ДОВІДКА ПРО ЗАРПЛАТУ ДО 1 ЛИПНЯ 2000 РОКУ?

Відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” при обчисленні пенсії враховується заробіток людини за всі періоди страхового стажу, починаючи з 1 липня 2000 року. Заробітна плата за цей період обчислюється за даними реєстру застрахованих осіб.

09:56 19.01.2024

ЧИ ЗАРАХОВУЄТЬСЯ ДО СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОГО СУКУПНОГО ДОХОДУ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ ОТРИМАНА ДОПОМОГА НА ПОХОВАННЯ?

Допомога на поховання не враховується до середньомісячного сукупного доходу сім’ї при призначенні субсидії  (пункт 7 Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для всіх видів державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 632).

09:44 19.01.2024

Оголошення

Повідомляємо, що 23.01.2024 року ( вівторок) об 10.00 год в приміщенні Антонінського Будинку культури відбудеться 28 позачергова сесія Антонінської селищної ради восьмого скликання

13:45 18.01.2024