Хмельницька область, Хмельницький район

ПРОТИДІЯ НАСИЛЬСТВУ

Сьогодні відбулась робоча зустріч з головою Благодійного Фонду «Ксена» Оксаною УСТИНОВОЮ щодо налагодження співпраці з метою дотримання прав людини, сприяння позитивним перетворенням у суспільстві та реалізації державної політики з питань протидії торгівлі людьми. На зустрічі була розглянута можливість підписання Меморандуму про співпрацю.

15:34 09.10.2020

Вітаємо освітянську родину з успіхами!

Протягом року працівники закладів освіти демонстрували високий професіоналізм, вагомі успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління, сумлінну працю та відповідальність, добросовісне виконання посадових обовязків, досягли високої майстерності у професійній діяльності. З  нагоди Дня працівників освіти, Дня позашкілля, Всеукраїнського дня  дошкілля, Всеукраїнського дня бібліотек вчителі, керівники гуртків, викладачі, вихователі, бібліотекарі, обслуговуючий персонал закладів освіти і культури громади, усі ті, хто віддає своє серце дітям,  були нагороджені грамотами та подяками відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради.

14:55 06.10.2020

Пропозиції АМУ до законопроєктів про місцеве самоврядування та про місцеві держадміністрації представлені профільному Комітету

Під час засідання Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, на якому Міністерство розвитку громад та територій України презентувало проєкти нових редакцій законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про місцеві державні адміністрації».

15:02 05.10.2020

ВІТАЄМО!

Дорогі працівники закладів освіти Антонінської громади!

14:59 02.10.2020

Конгрес транскордонного співробітництва відбудеться 6-9 жовтня 2020 року в онлайн форматі

6–9 жовтня 2020 року відбудеться Конгрес транскордонного співробітництва (раніше відомий як Конгрес Ініціатив Східної Європи). Захід проходитиме у онлайн форматі з синхронним перекладом на три мови: польську, англійську та російську. Учасники: органи місцевого самоврядування, європейські та міжнародні установи, науковці та освітяни, працівники культурних установ, неурядових організацій та експерти, що займаються питаннями Східної Європи та співробітництва з питань розвитку.

17:32 30.09.2020

Шановні бібліотекарі!

11:05 30.09.2020

ВЕСЕЛІ СТАРТИ

Протягом вересня відбулись спортивні змагання серед здобувачів освіти Антонінської громади, присвячені Дню фізичної культури і спорту. Участь у змаганнях взяли найспритніші, найсильніші та найспортивніші школярі закладів загальної середньої та позашкільної освіти Антонінської ОТГ. Змагання були покликані не тільки визначити переможців, а й створити атмосферу свята в грі-змаганні, виховувати любов до фізкультури та спорту, розвивати самостійність, уміння узгоджувати інтереси, долати труднощі, зміцнювати здоров’я, виховувати в учнів почуття дружби, колективізму та взаємовиручки.

10:53 29.09.2020

ВІТАЄМО!

Шановні працівники закладів дошкільної освіти !

18:04 25.09.2020