Вітаємо!

Команду юнаків 2002-2004 року народження Антонінської ДЮСШ (тренер Радзівон В. В.) з зайнятим 3 місцем у зональних змаганнях по футболу обласної Спартакіади серед ДЮСШ Хмельницької області.

09:25 18.10.2019

Спортивні змагання «Козацький гарт»

16 жовтня 2019 року на базі Антонінського ліцею відбулись спортивні змагання «Козацький гарт» між збірними командами учнів закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ, приурочене Дню захисника України та Дню українського козацтва.

09:29 17.10.2019

ВІТАЄМО!

КОЛОМІЙЦЯ ТАРАСА – здобувача освіти 6 класу Антонінського ліцею (керівник Кузнецов В.Є.)  за зайняте ІІІ місце в обласному заочному конкурсі знавців географії в номінації «Географія рідного села, міста» за роботу «Мікротопоніми рідного селища»

10:11 15.10.2019

ВІТАЄМО!

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України! Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

14:58 14.10.2019

Концерт з нагоди Дня захисника вітчизни

Сьогодні, 14 жовтня, з нагоди Дня захисника вітчизни в Антонінському Будинку культури пройшов святковий концерт. На урочистому святі були присутні воїни АТО, волонтери, представники апарату селищної ради, учнівська молодь та громадськість.

09:36 14.10.2019

УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ НА ПРАКТИЦІ ІІ - ВЧИМОСЬ ОДИН ВІД ОДНОГО»

За сприяння Фонду «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадської організації «Наше Поділля» (Вінниця) та товариство Лева (Львів) представники органів місцевого самоврядування Антонінської громади  взяли участь у програмі  «Децентралізація на практиці ІІ - вчимось один від одного».

14:52 10.10.2019

Гості нашого селища

З метою ознайомлення та популяризації фактів життя родини Потоцьких в смт Антоніни завітали представники ТМ «Цукерня». В ході оглядової екскурсії гості відвідали заклад «Музей Потоцьких» та будівлі, які залишились з графських часів.

11:22 10.10.2019

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РОБОТА НАД СТРАТЕГІЄЮ РОЗВИТКУ ОТГ

В Антонінській ОТГ розпочинається робота щодо розробки стратегії розвитку території. В зв’язку з цим 10.10.2019 р. відбулось   засідання представників апарату селищної ради, виконавчого комітету, старостатів, відділу освіти, комунального підприємства, Громадської організації «Антонінський край» та депутатського складу на чолі з головою Антонінської селищної ради.

10:49 10.10.2019

Новий етап проекту ''Поліцейський офіцер громади''

Після вдалого проходження кількаетапного складного відбору дільничі інспектори Ковальчук О.П. та Рожик Ю.В. вирушили на курси підготовки поліцейських офіцерів громад до Львівського державного університету внутрішніх справ.

15:56 09.10.2019

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ АНТОНІНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом! Ваша професія – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які відтак для багатьох стають життєвим кредом.

12:40 04.10.2019