Вітаємо випускників класу декоративно-прикладного мистецтва Антонінської дитячої музичної школи

24 травня 2018 року відбувся випускний іспит учнів класу декоративно -прикладного мистецтва (викладач Шмайлюк А.В.). Випускники Панчук Олександра, Ляшук Антоніна, Іванів Роксолана, Власова Анастасія, Мартинюк Ілля та Слободянюк Максим представили для членів екзаменаційної комісії наступні роботи: рисунок, живопис, батік, композицію та дипломну роботу на вільну тему. Комісія високо оцінила роботи учнів  та побажали продовжувати свою справу у вищих спеціалізованих навчальних закладах.

13:26 31.05.2018

Вітаємо учнів Антонінської ДМШ з перемогою у відкритому фестивалі-конкурсі творчої молоді "Срібне сяйво" в м. Нетішин

19 травня 2018 року  у м. Нетішин,  пройшов відкритий фестиваль-конкурс творчої молоді "Срібне сяйво", де було задіяно 500 учасників з різних куточків України. Антонінська музична школа була представлена: 4-ма піаністами (Ярошенко Є., Загаєвська С., Кирилова Ол., Блащук М.), які посіли  відповідно два 4 та два 3 місця; вокальною групою "Краплинки" –

13:24 31.05.2018

Творчий звіт зразкового фольклорного гурту «Родовід»

16 травня 2018 року, в приміщені Антонінського будинку культури,  відбувся звітний концерт зразкового фольклорного гурту «Родовід». Це щорічне свято відбувається завдяки старанням та наполегливості керівника колективу – Підберезної Тетяни Володимирівни. На цей раз  до них приєдналися ще й наймолодші учасники - вихованці дитячого садочка та першокласники, які вже цього року влились в цей дружній колектив.

13:07 31.05.2018

Другий обласний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

17 травня у місті Старокостянтинів відбувся другий обласний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. У цікавій та творчій боротьбі заклади загальної середньої освіти Антонінської ОТГ представляла команда  «Спалах» Антонінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

15:06 20.05.2018

Повернулись з перемогою!

12 травня 2018 року у місті Хмельницькому відбулась відкрита першість ДЮСШ №1 з гандболу серед юнаків 2001-2002 року народження та молодших, присвячена Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

14:34 14.05.2018

Спортивні змагання з легкої атлетики та «Козацький гарт»

З метою залучення учнів до занять спортом, прищеплення навичок здорового способу життя, організації змістовного дозвілля та виявлення спортивно обдарованих дітей 04 травня 2018 року на базі Антонінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. було проведено районні змагання з легкої атлетики та фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт». У турнірі взяли участь команди 6 закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ.

14:00 14.05.2018

Заходи з нагоди відзначення 60-річчя від дня народження місцевої поетеси Катерини Куян.

11 травня відбулися заходи з нагоди відзначення 60-річчя від дня народження місцевої поетеси Катерини Куян. Поетичні читання, присвячені пам’яті Катерини Куян, проводяться вже не вперше, але цього річ вони особливі, ажде 14  травня  2018 року їй би виповнилось  60 років.  З цього приводу було розроблено низку  заходів для вшанування світлої пам’яті Катерини  Куян, а саме: панихида у с. Ключівка, покладання квітів до могили К.Куян, Куянівські читання «Своє життя сплела у рядках» на базі Антонінського Будинку культури.

14:59 13.05.2018

Вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом у Другій Світовій війні

У ці травневі свята в усіх селах Антонінської громади пройшли урочисті заходи щодо вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом у Другій Світовій війні. Традиційно відбулися мітинги-реквієми «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!» біля пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам, покладання квітів та вінків до меморіалів, могил Невідомого солдата, концертні програми «Збережемо пам'ять про подвиг земляків», панихиди за загиблими.

14:49 11.05.2018

Будівництво зовнішньої мережі водопостачання в селі Велика Медведівка Красилівського району Хмельницької області

На кінець в селі Велика Медведівка Красилівського району Хмельницької області розпочалися капітальні роботи по будівництві зовнішньої мережі водопостачання села для забезпечення господарсько-побутових потреб населення, підрядником яких є Яненко Леонід Володимирович.

11:15 11.05.2018