Хмельницька область, Хмельницький район

Дата: від до Скинути

Запрошуємо освітян позашкілля взяти участь у безкоштовному Міжнародному проєкті «Дистанційне навчання у позашкільній освіті»

Асоціації міст України та Міжнародна асоціація позашкільної освіти запрошує долучитися до Міжнародного проєкту «Дистанційне навчання у позашкільній освіті». Міжнародна асоціація позашкільної освіти спільно з представниками Болгарії, Казахстану, Литви, Польщі, України, Чехії реалізують Міжнародний проєкт «Дистанційне навчання у позашкільній освіті» | International projekt «E-Learning in After-School Education».

16:37 14.04.2020

ВІТАЄМО!

З 02 по 31 березня 2020 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний заочний конкурс «Еврика в астрономії», в якому також взяли участь здобувачі освіти 7-9 класів закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ. Конкурс передбачав завдання у формі запитань за такими напрямами: астрономія, природні явища та екологія Космосу, космічна медицина і біологія, духовність і Космос.

14:33 14.04.2020

Парламент врахував пропозиції АМУ щодо змін до Держбюджету-2020

13 квітня Парламент на позачерговому пленарному засіданні прийняв Закон про внесення змін Держбюджету на 2020 рік (законопроєкт №3279-д від 11.04.2020 року), який був розроблений у зв’язку із необхідністю вивільнення фінансового ресурсу на формування Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками.

09:40 14.04.2020

Роз'яснення Уряду щодо обмежень на період карантину для людей, старших 60 років

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, які старше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

09:56 08.04.2020

Допомога людям похилого віку в період карантину

Сьогодні одиноким громадянам похилого віку, які потребують догляду та особам з інвалідністю поадресно було доставлено продуктові набори, які безкоштовно надала Національна мережа продуктових магазинів «АТБ».

15:59 07.04.2020

Благодійна допомога медикам

Медикам центру екстреної медичної допомоги в смт Антоніни надано благодійну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту (рукавичок і масок), які є вкрай необхідними в умовах карантину! Щиро дякуємо очільнику ФГ «Фортуна-Агро Д»  Оцалюку Анатолію Васильовичу за надану допомогу, направлену на боротьбу з поширенням коронавірусу.

21:12 06.04.2020

Санітарна обробка території Антонінської ОТГ

З 4 квітня розпочалась санітарна обробка території Антонінської громади водою, без додавання миючих та дезінфікуючих засобів. Дану обробку здійснюватимуть на постійній основі із залученням транспорту 23 державного пожежно-рятувального поста 14 державної пожежно-рятувальної частини ГУДС України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

19:03 06.04.2020

В Антонінській ОТГ проводиться дезінфекція громадських місць.

У зв’язку з посиленням карантинних заходів, відповідно до рішення тимчасово протиепідемічного штабу щодо запобігання занесенню та поширенню на території Антонінської селищної ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої  коронавірусом Covid-19 та  комісії ТЕБ та НС при Антонінській селищній раді проводиться профілактична дезінфекція вулиць, тротуарів, територій аптек, банокмату, поштових відділень, установ, місць скупчення людей.

15:07 03.04.2020

Місцевим радам дозволили працювати дистанційно та знову змінили Податковий кодекс

30 березня Верховна Рада України на позачерговому засіданні прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)" (законопроєкт № 3275). Асоціація міст України вітає таке рішення як таке, що допоможе органам місцевого самоврядування ефективно організувати роботу в умовах загальнонаціональних обмежувальних заходів, пов'язаних з загрозою поширення коронавірусу однак, на жаль, не врахувала пропозиції АМУ у змінах до Податкового кодексу.

13:47 31.03.2020