A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Антонінська громада
Хмельницька область, Красилівський район

Новини

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА В ДІЇ

Минулий рік став початком старту Нової української школи, до реформи приєдналася і Антонінська громада. Відділом освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради розроблено план заходів на 2018-2019 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

14:16 29.08.2019

ЗУСТРІЧ ПЕДАГОГІВ СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНОГО ЦИКЛУ

Вчителі предметів суспільно-гуманітарного циклу на перше засідання методичного об’єднання закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ  зібрались 23 серпня.  Методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Герасимчук Наталя Едуардівна у своєму виступі наголосила на пріоритетах організації освітньої роботи в 2019/2020 навчальному році з української мови та літератури, зарубіжної літератури, іноземної мови, історії та правознавства, курсу «Громадянська освіта». Особлива увага була звернена на педагогіку партнерства як один із факторів ефективної взаємодії учасників освітнього процесу.  На методичних практиках вчителя-словесника зупинився Синюк В.А., керівник методоб’єднання, вчитель зарубіжної літератури Антонінського ліцею. Вчитель англійської мови Антонінського ліцею Пилип’юк М.Д. розповіла про використання ігрових моментів на початковому етапі вивчення іноземної мови.  Досвідом формування пізнавальної творчої самостійності учнів на уроках поділилась  Сторожук В.Д., вчитель української мови та літератури Великоорлинської ЗОШ І-ІІ ст. Рабченюк В.М., вчитель історії Антонінського ліцею, розповіла про шкільну історичну та правову освіту як основу формування соціально-рольової позиції громадянина України.

14:28 27.08.2019

МЕТОДОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ

22 серпня відбулось засідання методичного об’єднання педагогів природничо-математичного циклу закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ під головуванням керівника методоб’єднання Чорної Олени Василівни, яка ознайомила присутніх з особливостями організації освітнього процесу з предметів природничо-математичного циклу в закладах загальної середньої освіти громади. Досвідом роботи з колегами також поділились Бєлоносова Т.О., вчитель біології Терешківського ліцею («Організація роботи з обдарованими дітьми»), Чорна О.В., вчитель математики та фізики Закриницької гімназії («Використання інформаційних технологій при вивченні фізики та математики»), Янюк В.О., вчитель інформатики Терешківського ліцею («Використання новітніх методик під час організації освітнього процесу з інформатики»).

14:25 27.08.2019

ХОДА ГІДНОСТІ

24 серпня представники Антонінської громади долучились до урочистих та святкових заходів з нагоди святкування 28 річниці незалежності України в місті Хмельницькому.

14:55 26.08.2019

Методичне об’єднання вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Антонінської громади

Ми живемо у час, коли комп’ютер заміняє дитині і спілкування, і активний відпочинок з друзями. Це є ще одна з проблем погіршення стану здоров’я школярів. Саме тому роль фізичного виховання набуває провідного значення в умовах реалізації Нової української школи.

14:12 24.08.2019

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

 Сьогодні, 23 серпня,  всі жителі та гості нашої громади мали змогу бути присутніми на святковому концерті з нагоди Дня народження нашої держави.  

15:27 23.08.2019

Засідання методичного об’єднання педагогів художньо-естетичного циклу

22 серпня 2019 року на базі Антонінського ліцею відбулось засідання методичного об’єднання педагогів художньо-естетичного циклу, у роботі якого взяли участь вчителі трудового навчання, мистецтва, образотворчого мистецтва, музики закладів загальної середньої освіти громади.

14:04 23.08.2019

Українсько-німецький вечір

21 серпня відбулась зустріч молоді нашої ОТГ з німецькими студентами за ініціативи українсько-німецької молодіжної організації «Erasmus+».  Всі бажаючі мали змогу ознайомитись з німецькими традиціями та фольклором, а також скуштувати  страви німецької кухні.   Молодь активно та весело провела час в міжнародній компанії. 

14:53 22.08.2019

Засідання методичного об’єднання організаторів виховної роботи закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ

20 серпня 2019 року на базі Антонінського ліцею відбулось засідання методичного об’єднання організаторів виховної роботи закладів загальної середньої освіти громади щодо планування роботи вчителів, що відповідають за виховну роботу. Під час зустрічі було обговорено питання виховної система Нової української школи у 2019/2020 н.р.: науково-методичний дискурс та окреслено організацію освітнього процесу в закладах позашкільної освіти у 2019/2020 н.р. (Рибачук Л.Л., методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради), сучасні виклики виховання за Програмою «Нова українська школа» у поступі до цінностей (Пилип’юк М.Д., заступник директора з виховної роботи  Антонінського ліцею), створення безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок у 2019/2020 н.р. (Кравчук М.Я.,педагог-організатор Великоорлинської ЗОШ І-ІІ ст). Під час практичного модуля, методист Рибачук Л.Л. познайомила учасників засідання з методикою SCRUM-дошки: як ефективно використати вчителю та учням.

14:08 21.08.2019

МЕТОДОБ’ЄДНАННЯ ПЕДАГОГІВ ЗДО

20 серпня відбулось засідання методичного об’єднання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Антонінської ОТГ.  Методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Герасимчук Наталя Едуардівна у своєму виступі наголосила на пріоритетах організації освітньої роботи в закладі дошкільної освіти в 2019/2020 навчальному році. Про розвиток життєвої компетентності дошкільника як умови зростання гармонійної особистості розповіла Стандарчук Людмила Миколаївна, вихователь ЗДО «Ромашка» смт Антоніни. Шевчук Ольга Леонідівна, завідувач ЗДО «Віконечко» с.Великі Орлинці, звернула особливу увагу на плідну співпрацю з дітьми та батьками на засадах взаємної довіри та поваги, педагогіку партнерства. Керівник методичного об’єднання педагогів-дошкільників Поліщук Олена Миколаївна, завідувач ЗДО «Ромашка» смт Антоніни, провела тренінгове заняття «Формування професійної компетентності педагогів ЗДО в умовах Нової української школи». На закінчення зустрічі кожен присутній отримав педагогічний порадник. 

10:34 21.08.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора