Хмельницька область, Хмельницький район

ПОДАРУНКИ ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Днями першокласники нашої громади отримали приємні і такі корисні подарунки: рюкзаки, укомплектовані всім необхідним для навчання канцелярським приладдям та солодощі. Також багато позитивних емоцій діткам дарували аніматори. Такий несподіваний сюрприз підготувала для першокласників компанія «Епіцентр» за підтримки депутата Хмельницької обласної ради Вадима ЛОЗОВОГО.

20:26 31.08.2020

РОЗПОЧАТО РЕМОНТ ДОРІГ В ГРОМАДІ!

Розпочалась реалізація проєкту щодо капітального ремонту дорожнього покриття ділянки вулиці Соборна в смт Антоніни, кошторисна вартість якого становить близько 4,0 млн. грн. Даний проєкт передбачає  відновлення дорожнього покриття протяжністю 540 м та шириною 6 м, укріплення узбіччя, улаштування пішохідної доріжки - 108 м, водовідведення (прокладання дренажної труби) та місця для паркування автомобілів.

13:37 31.08.2020

Святкування Дня Незалежності в громаді

День Незалежності України – свято, яке відзначала наша Антонінська  громада  і вся  суверенна держава,     це – найголовніше свято нашої країни, яке є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу.

11:37 25.08.2020

Щиро вітаю з Днем Незалежності України!

У цей день наші серця сповнюються радістю, гордістю, патріотизмом та надією! У різних куточках країни ми однаково пишаємося своєю Батьківщиною та однаково віддано віримо в її світле майбутнє. Ми відчуваємо себе єдиною нацією, сильною, вільною та самостійною! Нехай єдність наших душ та сердець стане запорукою успіху нашої держави! Зі святом, українці! Зі святом, найкраща країно на землі!

13:43 23.08.2020

З Днем Незалежності, Україно!

Саме події 24 серпня 1991 року стали точкою відліку, з якої розпочалася вільна, суверенна Україна, народ якої став, нарешті, господарем на своїй землі. Роки незалежності були насичені подіями радісними та наповненими горя, роки, які вимагали терпіння та мужності, роки, коли кращі сини і доньки нашої країни стали на її захист, а тисячі з них за її незалежність віддали своє життя. Незалежність та єдність України набули для нас особливого змісту. Дух патріотизму об’єднав людей різних національностей в єдину сучасну політичну націю. Націю, яка зможе вистояти у будь-яких випробуваннях – і переможе! І сьогодні, нехай всі сподівання і надії справдяться, а над нашою державою засяє сонце миру! Так буде, якщо всі ми докладемо зусиль для збереження та розбудови нашої рідної України! Кожному з вас я бажаю здоров’я, благополуччя та незламної віри в щасливу долю! Зі святом нас, дорогі українці!

13:39 23.08.2020

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

Шановні жителі  Антонінської об’єднаної територіальної громади! Вітаємо вас з національним святом – Днем державного прапора України! Сьогодні український стяг уособлює минуле, сьогодення і майбутнє громадян нашої країни. Ми впевнені, що кожен житель нашої України, бачачи український прапор, відчуває почуття гордості за свою велику Батьківщину і за свій народ!

13:53 22.08.2020

Огляд закладів освіти та культури Антонінської ОТГ

21 серпня 2020 року з метою встановлення рівня готовності закладів загальної середньої освіти та культури до роботи у 2020/2021 навчальному році було здійснено огляд закладів освіти та культури Антонінської ОТГ.

13:27 22.08.2020

НОВІ ПАРТИ ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

В закладах загальної середньої освіти  Антонінської ОТГ з’явилися нові меблі – перші класи  громади поповнилися учнівськими одномісними комплектами (парта і стілець).

11:39 07.08.2020

Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Міністерства молоді та спорту України, проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.

12:21 03.08.2020