Хмельницька область, Хмельницький район

Санітарна обробка с. Ключівка

Проведена санітарна обробка території с. Ключівка дезінфікуючим засобом «Бланідас 300». Дана обробка була здійснена транспортом 23 державного пожежно-рятувального поста 14 державної пожежно-рятувальної частини ГУДС України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

09:29 29.04.2020

«Відкритий ринок» очікує фермерів Хмельниччини

Проєкт «Відкритий ринок» - соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств. Ініціатори проєкту -  громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з Асоціацією міст України. На спеціальному інтерактивному сайті фермери з усієї України зможуть розмістити інформацію про власну продукцію, а споживачі легко її знайти. Проєкт некомерційний, тому користування платформою є безкоштовним.

11:02 28.04.2020

26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

14:29 26.04.2020

Санітарна обробка території громади

Триває санітарна обробка території Антонінської громади водою, без додавання миючих та дезінфікуючих засобів, із залученням транспорту 23 державного пожежно-рятувального поста 14 державної пожежно-рятувальної частини ГУДС України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

09:34 25.04.2020

Підтримка партнерів

Сьогодні медичний персонал відділення сімейної медицини Антонінської амбулаторії вже вкотре відчув підтримку від «Епіцентр Агро» Антонінський кластер. В рамках угоди про соціальне партнерство представник агрохолдингу Сергій Дунець  доставив в Антонінську селищну раду засоби індивідуального захисту та бойлер, які селищний голова Наталія Кондратюк передала працівникам амбулаторії.

20:17 24.04.2020

Благодійна допомога медикам

Медичний персонал Антонінського пункту Красилівської підстанції Хмельницької станції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав благодійну допомогу від народного депутата України по 189 виборчому окрузі Олени Євгенівни Копанчук.

16:07 24.04.2020

Благодійність до Великодня

До Великодніх свят  сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, були надані солодкі подаруночки у вигляді пасок соціальним фахівцем по справах з сім’ями, дітьми та молоді, які надав  представник компанії «Епіцентр Агро» кластер Антоніни Сергій Дунець.

14:49 24.04.2020

АМУ надіслала народним депутатам пропозиції змін до Виборчого кодексу

Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко звернувся до Голови Верховної Ради України, голів фракцій політичних партій та депутатських груп Верховної Ради України щодо ситуації, яка склалася навколо процесу підготовки до місцевих виборів та пропозицій змін до Виборчого кодексу України.

17:05 23.04.2020

ВІТАЄМО!

Шановні жителі нашої громади! Вітаємо Вас з величним святом Воскресіння Христового! Бажаємо Вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у Ваші родини, щирість та добро у взаємини! Нехай Боже благословіння буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань! Христос Воскрес!

17:20 18.04.2020