Хмельницька область, Хмельницький район

Благодійна допомога медикам

Сьогодні, в такий нелегкий час боротьби з поширенням COVID-19, медики Антонінської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини отримали благодійну допомогу від «Епіцентр Агро» кластер «Антоніни», що є реальним прикладом співпраці орендарів з громадою.

18:51 16.04.2020

Встановлено нову автобусну зупинку

Нову автобусну зупинку встановлено у с. Рублянка. Тепер жителі села, очікуючи транспорт, будуть мати змогу заховатися від негоди та відпочити на зручній лавочці.

09:55 16.04.2020

«Відкритий ринок» - стартує онлайн проєкт за підтримки АМУ

15 квітня 2020 року о 15.00 стартує проєкт «Відкритий ринок» - соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств. Ініціатори проєкту -  громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з Асоціацією міст України На спеціальному інтерактивному сайті https://rynok.in.ua/ фермери з усієї України зможуть розмістити інформацію про власну продукцію, а споживачі легко її знайти. Проєкт некомерційний, тому користування платформою є безкоштовним.

17:03 15.04.2020

Запрошуємо освітян позашкілля взяти участь у безкоштовному Міжнародному проєкті «Дистанційне навчання у позашкільній освіті»

Асоціації міст України та Міжнародна асоціація позашкільної освіти запрошує долучитися до Міжнародного проєкту «Дистанційне навчання у позашкільній освіті». Міжнародна асоціація позашкільної освіти спільно з представниками Болгарії, Казахстану, Литви, Польщі, України, Чехії реалізують Міжнародний проєкт «Дистанційне навчання у позашкільній освіті» | International projekt «E-Learning in After-School Education».

16:37 14.04.2020

ВІТАЄМО!

З 02 по 31 березня 2020 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний заочний конкурс «Еврика в астрономії», в якому також взяли участь здобувачі освіти 7-9 класів закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ. Конкурс передбачав завдання у формі запитань за такими напрямами: астрономія, природні явища та екологія Космосу, космічна медицина і біологія, духовність і Космос.

14:33 14.04.2020

Парламент врахував пропозиції АМУ щодо змін до Держбюджету-2020

13 квітня Парламент на позачерговому пленарному засіданні прийняв Закон про внесення змін Держбюджету на 2020 рік (законопроєкт №3279-д від 11.04.2020 року), який був розроблений у зв’язку із необхідністю вивільнення фінансового ресурсу на формування Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками.

09:40 14.04.2020

Роз'яснення Уряду щодо обмежень на період карантину для людей, старших 60 років

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, які старше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

09:56 08.04.2020

Допомога людям похилого віку в період карантину

Сьогодні одиноким громадянам похилого віку, які потребують догляду та особам з інвалідністю поадресно було доставлено продуктові набори, які безкоштовно надала Національна мережа продуктових магазинів «АТБ».

15:59 07.04.2020

Благодійна допомога медикам

Медикам центру екстреної медичної допомоги в смт Антоніни надано благодійну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту (рукавичок і масок), які є вкрай необхідними в умовах карантину! Щиро дякуємо очільнику ФГ «Фортуна-Агро Д»  Оцалюку Анатолію Васильовичу за надану допомогу, направлену на боротьбу з поширенням коронавірусу.

21:12 06.04.2020

Санітарна обробка території Антонінської ОТГ

З 4 квітня розпочалась санітарна обробка території Антонінської громади водою, без додавання миючих та дезінфікуючих засобів. Дану обробку здійснюватимуть на постійній основі із залученням транспорту 23 державного пожежно-рятувального поста 14 державної пожежно-рятувальної частини ГУДС України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

19:03 06.04.2020