A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Антонінська громада
Хмельницька область, Красилівський район

Новини

ВІТАЄМО!

КОЗЛОВСЬКУ Юлію, ученицю Терешківського ліцею Антонінської селищної ради Красилівського району, яка нагороджена Грамотою Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за участь в обласному зборі юних натуралістів (секція юних лісівників)

16:04 14.05.2019

Семінар у ЗДО «Сонечко» с.Терешки

19 квітня 2019 року на базі закладу дошкільної освіти села Терешки «Сонечко» відбувся семінар-практикум для завідувачів та вихователів закладів дошкільної освіти Антонінської ОТГ на тему «Дослідницька діяльність у закладі дошкільної освіти». Завідувач ЗДО Слободенюк Катерина Іванівна  після організаційної частини презентувала свій заклад. Методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Герасимчук Н.Е. провела із педагогічними працівниками тренінгове заняття «Моделювання  освітнього середовища в ЗДО в умовах досягнення якості дошкільної освіти». Учасники семінару в практичній частині відвідали заняття з елементами дослідницької діяльності в різновіковій групі «Таємниці повітря» (вихователь Рижук Л.В.) та майстер-клас з писанкарства. Усі педагогічні працівники виготовили писанки до Великоднього свята. Закінчилась зустріч обміном думками щодо покращення якості дошкільної освіти в закладах громади.

15:36 19.04.2019

Екскурсія до ВХПУ смт Гриців

18 квітня 2019 року вчителям трудового навчання, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, керівникам гуртків художньо-естетичного напряму було організовано екскурсію до ВХПУ смт Гриців, де вони мали можливість ознайомитися з роботами вчителів та учнів, перейняти досвід та знання, техніку виконання та розширити свій творчий потенціал, смаки та вподобання.

15:19 18.04.2019

Семінар-практикум організаторів виховної роботи на базі Терешківського ліцею

2 квітня на базі Терешківського ліцею відбувся семінар-практикум організаторів виховної роботи на тему «Учнівське самоврядування як спосіб організації життя колективу». Під час семінару заслухали директора ліцею Н. Жарчинську, яка презентувала його роботу, виступила методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Л. Рибачук з питанням «Учнівське самоврядування як основний чинник формування суб’єкта демократичного суспільства». 

15:57 08.04.2019

Вітаємо з перемогою в обласній олімпіаді з музично-теоретичних дисциплін серед учнів ПСМНЗ Лещинського Любомира

29 березня 2019 року в Хмельницькому музичному коледжі ім. В.І. Заремби пройшла обласна олімпіада з музично-теоретичних дисциплін серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

20:15 02.04.2019

Книгоманія – 2019

З метою особистісного розвитку дітей через заохочення їх до систематичного читання книг, підвищення суспільного значення і ролі  бібліотеки та культурної компетентності юних читачів, формування навичок самостійної роботи з книгою та аналізу прочитаного і творчого інтерпретування 22 березня 2019 року на базі Антонінського БТДЮ пройшов ІІ етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019». Участь у конкурсі взяли переможці І етапу у віковій категорії – учні 6 класів. Конкурс дає можливість здобути перемогу не завдяки особливим  талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню.

10:41 30.03.2019

Вітаємо!

     Вітаємо з перемогами вихованців Антонінського БТДЮ 

07:56 30.03.2019

Зустріч в Антонінському ліцеї

В Антонінському ліцеї, опорному закладі громади, 19 березня 2019 року відбувся семінар-пошук директорів, заступників директорів закладів загальної середньої освіти  Антонінської ОТГ на тему «Управлінські та методичні підходи до організації роботи педагогічного колективу у контексті надання якісних освітніх послуг».  Учасники семінару взяли участь у дискусійній платформі «Еволюція освіти. Необхідність змін» та управлінській майстерні «Науково-методичний супровід розвитку професійної компетентності педагога», які підготувала директор ліцею Кузнецова Г.Є. Заступник директора з навчально-виховної роботи закладу Синюк В.А. звернув увагу управлінців на індивідуальну освітню траєкторію професійного розвитку педагога. В ході його виступу свої методичні тренди представляли педагоги Антонінського ліцею Стратенюк С.С., Голотребчук Т.Л., Яцюк Я.А., Рабченюк В.М., Война Н.М. Гарний настрій впродовж семінару дарували вокальна група «Краплинки» та зразковий фольклорний гурт «Родовід». Всі учасники семінару-пошуку отримали методичні матеріали за темою зустрічі.

10:06 29.03.2019

Конкурс читців-гумористів «Веселинка»

Сміх – це ліки від усіх недуг. Він додає людям настрою, допомагає в житті побачити більше світлого, радісного, стати добрішими. Світ сміху – це особливий світ. Саме у такий особливий світ завітали учасники та глядачі «Веселинки».

10:04 29.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора