Безоплатна правова допомога внутрішньо переміщеним особам

Раді повідомити, що в рамках реалізації грантового проєкту «Консультаційний хаб для внутрішньо переміщених осіб «Допомога поруч»» Юридична клініка Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова надає безоплатну правову допомогу внутрішньо переміщеним особам. Щоб отримати правову допомогу, внутрішньо переміщеним особам необхідно звернутись (на вибір) : 1) за телефоном +38068441059 2) на ел. пошту: uk@univer.km.ua, або 3) за адресою м. Хмельницький, вул. Володимирська, 77. Впровадження цього проєкту стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх».

10:16 18.07.2023

НА ЯКИЙ ТЕРМІН МОЖЕ НАДАВАТИСЯ ЛІКАРНЯНИЙ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ПОВНОЛІТНІМ ЧЛЕНОМ СІМ’Ї?

Допомога по тимчасовій непрацездатності для догляду за хворим повнолітнім членом сім’ї (старше 14 років) надається з першого дня непрацездатності, але не більш як на три календарні дні.

09:24 11.07.2023

Ринок праці Хмельниччини

У січні-червні 2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 14,7 тис. громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували майже 2 тисячі роботодавців. В базі даних  налічувалось 7,5 тисяч вакансій. Середній розмір оплати праці становив  9288 гривень.

09:17 11.07.2023

Вітаємо

Щирі вітання учню класу образотворчого мистецтва - Черняку Дмитру, із зайнятим 1-м місцем у І Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості «Світлий Великдень».

09:09 11.07.2023

До уваги платників податків, які у своїй діяльності використовують реєстратори розрахункових операцій

Щодо питання можливого проведення розрахункової операції при розрахунку з фізичною особою через реєстратор розрахункових операцій на суму понад 50 000 грн з відображенням її в одному розрахунковому документі одночасно в готівковій та в безготівковій формі (із застосуванням електронного платіжного засобу та POS – терміналу).

10:20 05.07.2023