Ринок праці Хмельниччини

У січні-травні 2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 13,2 тисяч громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували майже 2 тисячі роботодавців. В базі даних  налічувалось 6,7 тисяч  вакансій. Середній розмір оплати праці становив  9278 гривень.

09:35 12.06.2023

До уваги платників плати за землю!

6 травня 2023 року набув чинності Закон України від 11 квітня 2023 року № 3050-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно» (далі – Закон № 3050).

22:45 11.06.2023

Грант для ветеранів та членів їхніх сімей

Грантова програма, в рамках урядового проекту єРобота, створена для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також їхніх дружин або чоловіків. Грант може отримати ФОП або фізична особа, яка планує відкрити власний бізнес. Сума гранту складає до 1 млн гривень.

22:39 11.06.2023

Вітаємо

Завершився обласний етап заочного конкурсу «Природа України очима дітей Хмельниччини», який проводився з метою формування екологічної культури, розвитку естетичних здібностей засобами художньої творчості, а також популяризації природоохоронної роботи, сприяння розвитку екологічної освіти та поширення екологічних знань. Конкурсні роботи відтворювали стан довкілля у творчій формі поробок, малюнків та фоторобіт, що висвітлювали дослідницьку, природоохоронну та екологічну діяльність здобувачів освіти  закладів освіти громади.

22:29 11.06.2023